About

A very chaotic web-page on different topics. Some of the topics of the website are web developments, digital libraries and data repositories, semantic web, normal opinions and other normal personal posts
More information on me can be found at armand.brahaj.com

8 Replies to “About”

 1. Urime,Ju nuk me njihni,jam mesuesja e letersise ne shkollen e mesme e Julias.Ju uroj gjithe te mirat.Paci fat shendet e lumturi!Julia eshte nje nga nxeneset e mia qe do ta mbaj mend gjate gjite jetes.Pse?SepseDallohet per cilesite e saj te vecanta.Urime!

 2. Urime mandi je 1-sh fare mandi kam pasur shum qef dhe kam qef prap shum qete jemi miq ne dy 😀
  te uroj suksese mandi edhe ne te ardhmen

 3. Hi Mandi!
  Jam Jola nga Shkodra.
  Realisht po kerkoja info se si mund te hap nje faqe interneti, por perfundova ketu.
  Nese mund te me ndihmosh per ate qe shkrova me siper do te te isha mirenjohese.
  Te pershendes dhe dite sa me te mbara.

 4. Jola pershendetje,
  Nuk kishte adrese emaili tek komenti yt prandaj po shkruaj ketu.
  Ka 2 lloj faqesh, personale dhe biznesi. Me thuaj cfare te intereson.

 5. mua me interesojne te dyja llojet e faqeve ,ne qoftese do te ishte e mundur ,mund te komunikojme permes e mailit .
  shume faleminderit

Leave a Reply